C090X025TJJ
C090X025TJJ
零件编号: C090X025TJJ
制造商: Panduit Corp
描述: LASER/INK JET TEDLAR LABELS, .90
包装: Bulk
  • 零件状态 Active
  • 宽度 0.250" (6.35mm) 1/4"
  • 长度 0.900" (22.86mm)