WV-445102-5-9
WV-445102-5-9
Part Number: WV-445102-5-9
Product Classification: Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL ID PRODUCTS
Packaging: 5000 per Roll
  • Material Vinyl
  • Label Type Die Cut
  • Label Size 1.75" x 0.40" (44.5mm x 10.2mm)