WV-381127-5-9
Part Number:
WV-381127-5-9
Description:
LABEL ID PRODUCTS
Packaging:
5000 per Roll
- Part Status Active
- For Use With/Related Products Thermal Transfer Printer
- Material Vinyl
- Label Type Die Cut
- Label Size 1.50" x 0.50" (38.1mm x 12.7mm)