WV-381064-10-9
WV-381064-10-9
Part Number: WV-381064-10-9
Product Classification: Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL ID PRODUCTS
Packaging: 10000 per Roll
  • Material Vinyl
  • Label Type Die Cut
  • Label Size 1.50" x 0.25" (38.1mm x 6.4mm)