WV-178095-10-9
Part Number:
WV-178095-10-9
Description:
LABEL ID PRODUCTS
Packaging:
10000 per Roll
- Part Status Active
- For Use With/Related Products Thermal Transfer Printer
- Material Vinyl
- Label Type Die Cut
- Label Size 0.70" x 0.375" (17.8mm x 9.5mm)