WV-101508-2.5-9
WV-101508-2.5-9
Part Number: WV-101508-2.5-9
Product Classification: Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL ID PRODUCTS
Packaging: 2500 per Roll
  • Material Vinyl
  • Label Type Die Cut
  • Label Size 4.00" x 2.00" (101.6mm x 50.8mm)