WP-762254-5-9
WP-762254-5-9
Part Number: WP-762254-5-9
Product Classification: Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: WP-762254-5-9
Packaging: Bulk
ROHS Status: Yes
Specification
  • Part Status Active
  • Applications -
  • Width 1.000" (25.40mm)
  • Location -
  • Diameter - Label -
  • Length 3.000" (76.20mm)