WP-699191-5-9
Part Number:
WP-699191-5-9
Description:
LABEL POLY WHITE 69.9X19.1MM
Packaging:
5000 per Roll
- Part Status Active
- Material Polyester
- For Use With/Related Products Thermal Transfer Printer
- Label Type Die Cut
- Label Size 2.75" x 0.75" (69.9mm x 19.1mm)