WP-508127-5-9
WP-508127-5-9
Part Number: WP-508127-5-9
Product Classification: Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL ID PRODUCTS
Packaging: 5000 per Roll
  • Label Type Die Cut
  • Label Size 2.00" x 0.50" (50.8mm x 12.7mm)