WP-381191-5-9
Part Number:
WP-381191-5-9
Description:
LABEL POLY WHITE 38.1X19.1MM
Packaging:
5000 per Roll
- Part Status Active
- Material Polyester
- For Use With/Related Products Thermal Transfer Printer
- Label Size 1.50" x 0.75" (38.1mm x 19.1mm)