WP-381127-5-9
WP-381127-5-9
Part Number: WP-381127-5-9
Product Classification: Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL ID PRODUCTS
Packaging: 5000 per Roll
  • Part Status Active
  • Material Polyester
  • For Use With/Related Products Thermal Transfer Printer
  • Label Type Die Cut
  • Label Size 1.50" x 0.50" (38.1mm x 12.7mm)