WP-254064-10-9
WP-254064-10-9
Part Number: WP-254064-10-9
Product Classification: Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL POLY WHITE 25.4X6.4MM
Packaging: 10000 per Roll
  • Part Status Active
  • Material Polyester
  • For Use With/Related Products Thermal Transfer Printer
  • Label Type Die Cut
  • Label Size 1.00" x 0.25" (25.4mm x 6.4mm)