WP-191114-15-9
WP-191114-15-9
Part Number: WP-191114-15-9
Product Classification: Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL ID PRODUCTS
Packaging: 15000 per Roll
  • Label Type Die Cut
  • Label Size 0.75" x 0.45" (19.1mm x 11.4mm)