WP-165102-10-9
WP-165102-10-9
Part Number: WP-165102-10-9
Product Classification: Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL ID PRODUCTS
Packaging: 10000 per Roll
  • Label Type Die Cut
  • Label Size 0.65" x 0.402" (16.5mm x 10.2mm)