TN-508095-5-9
TN-508095-5-9
Part Number: TN-508095-5-9
Product Classification: Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL ID PRODUCTS
Packaging: 5000 per Roll
ROHS Status: Yes
PDF: Documents
Specification
  • Part Status Obsolete
  • For Use With/Related Products Thermal Transfer Printer
  • Label Type Die Cut
  • Material Polyethylene
  • Label Size 2.00" x 0.375" (50.8mm x 9.5mm)