TN-044033-10-9
Part Number:
TN-044033-10-9
Description:
TN-044033-10-9
Packaging:
Bulk
- Part Status Active
- Location -
- Color - Background White
- Diameter - Label -
- Label Type Die Cut
- Width 0.130" (3.30mm)
- Applications General
- Length 0.173" (4.40mm)