T2K-191064-10-9
Part Number:
T2K-191064-10-9
Description:
LABELS ID
Packaging:
10000 per Roll
- Part Status Active
- For Use With/Related Products Thermal Transfer Printer
- Material Polyimide
- Label Type Die Cut
- Label Size 0.75" x 0.25" (19.1mm x 6.4mm)