T1K-381127-5-9
Part Number:
T1K-381127-5-9
Description:
LABEL IDENTIFICATION TAPE
Packaging:
5000 per Roll
Specification
- Part Status Obsolete
- For Use With/Related Products Thermal Transfer Printer
- Material Polyimide
- Label Type Die Cut
- Label Size 1.50" x 0.50" (38.1mm x 12.7mm)