T1K-381064-10-9
Part Number:
T1K-381064-10-9
Description:
LABEL WHITE 38.1X0.64MM
Packaging:
10000 per Roll
- Part Status Active
- For Use With/Related Products Thermal Transfer Printer
- Material Polyimide
- Label Type Die Cut
- Label Size 1.50" x 0.25" (38.1mm x 6.4mm)