T1K-254127-CS8788
Part Number:
T1K-254127-CS8788
Description:
T1K-254127-CS8788
Packaging:
Bulk
Specification
- Part Status Obsolete
- For Use With/Related Products Thermal Transfer Printer
- Material Polyimide
- Label Size 1.00" x 0.50" (25.4mm x 12.7mm)