T1K-191064-CS8788
T1K-191064-CS8788
Part Number: T1K-191064-CS8788
Product Classification: Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: T1K-191064-CS8788
Packaging: Box
ROHS Status: Yes
Specification
  • Part Status Obsolete
  • For Use With/Related Products Thermal Transfer Printer
  • Material Polyimide
  • Label Type Die Cut
  • Label Size 0.75" x 0.25" (19.1mm x 6.4mm)