SMS-NC-12-4
SMS-NC-12-4
Part Number: SMS-NC-12-4
Product Classification: Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: TAPE NYLON CLOTH 12MMX3.5M YEL
Packaging: Spool
ROHS Status: Yes
PDF: Documents
Specification
  • Part Status Obsolete
  • For Use With/Related Products T107M Handheld Printer
  • Label Type T107M Cassette
  • Material Nylon Cloth
  • Label Size 0.47" x 137.8" (12.0mm x 3.5m)