RMK-35X75-A4
RMK-35X75-A4
Part Number: RMK-35X75-A4
Product Classification: Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL ID PRODUCT
Packaging: 12 per Sheet
  • Part Status Active
  • Material Polyester
  • Label Type Die Cut
  • For Use With/Related Products Inkjet Printer
  • Label Size 1.38" x 2.95" (35mm x 75mm)