RMK-25X75-A4
RMK-25X75-A4
Part Number: RMK-25X75-A4
Product Classification: Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL ID PRODUCT
Packaging: 18 per Sheet
  • Part Status Active
  • Material Polyester
  • Label Type Die Cut
  • For Use With/Related Products Inkjet Printer
  • Label Size 0.98" x 2.95" (25mm x 75mm)