MP-762381-2.5-8A
MP-762381-2.5-8A
Part Number: MP-762381-2.5-8A
Product Classification: Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL ID PRODUCT
Packaging: 2500 per Roll
  • Label Type Die Cut
  • Material Metallized Polyester
  • Label Size 3.00" x 1.50" (76.2mm x 38.1mm)