MP-406254-1.5-8A
MP-406254-1.5-8A
Part Number: MP-406254-1.5-8A
Product Classification: Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL ID PRODUCT
Packaging: 1500 per Roll
  • Label Type Die Cut
  • Material Metallized Polyester
  • Label Size 1.6" x 1.0" (40.6mm x 25.4mm)