MP-305047-10-8A
Part Number:
MP-305047-10-8A
Description:
LABEL ID PRODUCT
Packaging:
10000 per Roll
- Part Status Active
- For Use With/Related Products Thermal Transfer Printer
- Label Type Die Cut
- Material Metallized Polyester
- Label Size 1.20" x 0.19" (30.5mm x 4.7mm)