MP-254064-10-8A
MP-254064-10-8A
Part Number: MP-254064-10-8A
Product Classification: Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL ID PRODUCT
Packaging: 10000 per Roll
  • Label Type Die Cut
  • Label Size 1.00" x 0.25" (25.4mm x 6.4mm)