MP-229064-10-8A
Part Number:
MP-229064-10-8A
Description:
LABEL ID PRODUCT
Packaging:
10000 per Roll
- Part Status Active
- For Use With/Related Products Thermal Transfer Printer
- Label Size 0.90" x 0.25" (22.9mm x 6.4mm)