MP-208086-5-8A
MP-208086-5-8A
Part Number: MP-208086-5-8A
Product Classification: Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL ID PRODUCT
Packaging: 5000 per Roll
  • Label Type Die Cut
  • Material Metallized Polyester
  • Label Size 0.82" x 0.34" (20.8mm x 8.6mm)