MP-101508-2.5-8A
Part Number:
MP-101508-2.5-8A
Description:
LABEL ID PRODUCT
Packaging:
2500 per Roll
- Part Status Active
- For Use With/Related Products Thermal Transfer Printer
- Label Type Die Cut
- Label Size 4.00" x 2.00" (101.6mm x 50.8mm)