M21-750-430
Part Number:
M21-750-430
Product Classification:
Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer:
Brady Corporation
Description:
LABEL 0.75" W X 21' L CLEAR
Packaging:
Bulk
- Part Status Active
- Width 0.750" (19.05mm)