M21-500-430
M21-500-430
Part Number: M21-500-430
Product Classification: Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer: Brady Corporation
Description: LABEL 0.5" W X 21' L CLEAR
Packaging: Bulk
  • Part Status Active
  • Shelf Life 24 Months
  • Width 0.500" (12.70mm)