HW-254045-10-9
Part Number:
HW-254045-10-9
Description:
LABEL ID PRODUCT
Packaging:
10000 per Roll
- Part Status Active
- Material Polyester
- For Use With/Related Products Thermal Transfer Printer
- Label Type Die Cut
- Label Size 1.00" x 0.18" (25.4mm x 4.6mm)