HMM-381127-5-8A
Part Number:
HMM-381127-5-8A
Description:
HMM-381127-5-8A
- Location -
- Diameter - Label -
- Label Type Die Cut
- Material - Body Polyester (PET)
- Color - Background Silver
- Width 1.500" (38.10mm) 1 1/2"
- Applications Industrial Applications
- Printer Name Ribbon Matrix
- Length 5.020" (127.50mm)