HMM-254127-10-8A
HMM-254127-10-8A
Part Number: HMM-254127-10-8A
Product Classification: Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: HMM-254127-10-8A
Packaging: Bulk
  • Part Status Active
  • Length 1.000" (25.40mm)
  • Location -
  • Width 0.500" (12.70mm) 1/2"