HM-699191-5-8A
HM-699191-5-8A
Part Number: HM-699191-5-8A
Product Classification: Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL HI TACK METAL 69.9X19.1MM
Packaging: 5000 per Roll
  • Label Type Die Cut
  • Material Metallized Polyester
  • Label Size 2.75" x 0.75" (69.9mm x 19.1mm)