HM-508095-5-8A
HM-508095-5-8A
Part Number: HM-508095-5-8A
Product Classification: Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL HI TACK METAL 50.8X0.95MM
Packaging: 5000 per Roll
  • Label Type Die Cut
  • Material Metallized Polyester
  • Label Size 2.00" x 0.375" (50.8mm x 9.5mm)