HM-508064-10-8A
HM-508064-10-8A
Part Number: HM-508064-10-8A
Product Classification: Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL ID PRODUCT
Packaging: 10000 per Roll
  • Label Type Die Cut
  • Label Size 2.00" x 0.25" (50.8mm x 6.4mm)