HM-101508-2.5-8A
HM-101508-2.5-8A
Part Number: HM-101508-2.5-8A
Product Classification: Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL ID PRODUCT
Packaging: 2500 per Roll
  • Label Type Die Cut
  • Label Size 4.00" x 2.00" (101.6mm x 50.8mm)