EP-762508-2.5-9
EP-762508-2.5-9
Part Number: EP-762508-2.5-9
Product Classification: Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL 3X2" THERMAL TRANS WHITE
Packaging: 2500 per Roll
  • Label Type Die Cut
  • Label Size 3.00" x 2.00" (76.2mm x 50.8mm)