EP-762095-5-9
EP-762095-5-9
Part Number: EP-762095-5-9
Product Classification: Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: EP-762095-5-9
Packaging: Bulk
ROHS Status: Yes
Specification
  • Part Status Active
  • Width 0.375" (9.53mm)
  • Location -
  • Color - Background White
  • Diameter - Label -
  • Length 3.000" (76.20mm)