EP-699254-5-9
EP-699254-5-9
Part Number: EP-699254-5-9
Product Classification: Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL 2.75X1" THERMAL TRANS WHT
Packaging: 5000 per Roll
  • Label Type Die Cut
  • Label Size 2.75" x 1.00" (69.9mm x 25.4mm)