EP-318064-10-9
EP-318064-10-9
Part Number: EP-318064-10-9
Product Classification: Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL ID PRODUCT
Packaging: 10000 per Roll
  • Label Type Die Cut
  • Material Paper
  • Label Size 1.25" x 0.25" (31.8mm x 6.4mm)