EP-101762-1.8-9
Part Number:
EP-101762-1.8-9
Description:
LABEL 4X3" THERMAL TRANSFER WHT
Packaging:
1800 per Roll
- Part Status Active
- For Use With/Related Products Thermal Transfer Printer
- Label Type Die Cut
- Label Size 4.00" x 3.00" (101.6mm x 76.2mm)