EP-101635-2.5-9
Part Number:
EP-101635-2.5-9
Description:
LABEL 4X2.5" THERMAL TRANS WHITE
Packaging:
2500 per Roll
- Part Status Active
- For Use With/Related Products Thermal Transfer Printer
- Label Type Die Cut
- Material Paper
- Label Size 4.00" x 2.50" (101.6mm x 63.5mm)