EP-101381-2.5-9
Part Number:
EP-101381-2.5-9
Description:
EP-101381-2.5-9
Packaging:
Bulk
- Part Status Active
- Location -
- Length 4.000" (101.60mm)
- Color - Background White
- Diameter - Label -
- Material - Body Paper
- Label Type Die Cut
- Applications General
- Width 1.500" (38.10mm) 1 1/2"