E-191064-10-9
E-191064-10-9
Part Number: E-191064-10-9
Product Classification: Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL ID PRODUCT
Packaging: 10000 per Roll
ROHS Status: Yes
PDF: Documents
Specification
  • Part Status Obsolete
  • Material Polyester
  • For Use With/Related Products Dot Matrix Printer
  • Label Type Die Cut
  • Label Size 0.75" x 0.25" (19.1mm x 6.4mm)