CP-762381-2.5-X
CP-762381-2.5-X
Part Number: CP-762381-2.5-X
Product Classification: Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL ID PRODUCT
Packaging: 2500 per Roll
  • Part Status Active
  • Material Polyester
  • For Use With/Related Products Thermal Transfer Printer
  • Label Type Die Cut
  • Label Size 3.00" x 1.50" (76.2mm x 38.1mm)