CP-508318-2.5-X
Part Number:
CP-508318-2.5-X
Description:
LABEL 2.0"X1.25" CLEAR POLYESTER
Packaging:
2500 per Roll
- Part Status Active
- Material Polyester
- For Use With/Related Products Thermal Transfer Printer
- Label Type Die Cut
- Label Size 2.00" x 1.25" (50.8mm x 31.8mm)